Parteneri


Primaria Craiova




Directia Judeteana de Sport Dolj




RAT Craiova




Sala Polivalenta Craiova






Sponsor principal al echipei feminine de tenis de masă

 


 

 

 





ATLETISM

Chelariu Mihai
Călin Mircea
Cojocaru Cristieana
Elena Ilie
Matei Ana
Oprița Ilinca
Sorescu Cosmin
Sorescu Ileana
Ștef Claudia
Ștef Sebastian
Ustabacieff Gabriela

Necoara Valentina
Sonei Sara
Budea Raisa
Grigorie Ana
Cercel Elena
Florea Catalin
Stef Andrei
Ciucea Alecsandru
Preda Mihai
Udrea Tudor
Popescu Sofia
Ciucea Alice
Serban David
Radulescu Rares
Malael Eduard
Mitran Tiberiu
Grigorie Eva
Miclean Eva
Melichian Agop
Bralostitianu Victoria
Bralostitianu Sofia
Calin Mihai
Calin Andrei
Mare Carina
Bran Petru
Lungu Maya
Gafton Bianca
Irimescu Sofia
Mihalschi Ana
Ghita David
Enache Irene
Oprea Anastasia
Bralostitianu Eva
Sonei Clara
Udreanu Claudiu Gabriel
Chesnoiu Adina Stefania
Dumbrava Diana
Brad David Ciprian
Gavrila Alexandru
Elena Lorena Gabriela
Banita Ana Mihaela
Ursu Sergiu
Zaharia Catalin
Balan Cristina
Coman Marian
Iordache Ionut
Dinescu Constantin
Ene Roxana
Fica Madalina
Stefana Florina
Stefana Andrei
Moaga Elena
Olenici Angelica
Rosianu Ana Maria
Sorescu Rebeca
Preda Gabriel
Budiana Tania
Cojocaru Daria
Ghita Alexia
Tudor Denisa
Stanculescu Cristian
Lazar Sofia
Judet Andrei
Badea Bianca
Vidrea Razvan
Joita Marian
Ciocan Eliza
Caldaruse Anastasia
Slavulete Ania
Popa Tudor
Fagadau Sara
Ene Sasha
Busca Marius
Dragan Andreea
Budica Florentina
Costea Dacian
Calin Elena
Bizgan Anastasia
Lataretu Diana Maria
Batila Alina Ionela
Domnu Madalina Stefania
Olteanu Ionela Cerasela
Firulovic Denis
Puia Ionela
Surlea Gheorghe
Trocan Ana Maria
Surlea Claudiu
Ica Dumitru
Mateuca Costinel
Enescu Cristinel
Buzgan Crina
Aranghel Ionut
Dragomir Petre
Mateuta Costinel
Goaga Constantin

Campionatul National Mars 10km 26.05.2024 Bucuresti

Antrenor :
Ustabacieff Gabriela
Sportivi :
Lataretu Diana Atletism 10Km Senioare Locul II
Lataretu Diana Atletism 10Km Senioare Locul II

Campionatul Balcanic Izmir Turcia 25-26.05.2024

Antrenor :
Sorescu Ileana
Sportivi :
Coman Marian Atletism 1500m Seniori Locul III

Campionatele Internaționale ale României "Iolanda Balas Soter" 18-19.05.2024 Craiova

Antrenor :
Sorescu Ileana
Sportivi :
Coman Marian Atletism 1500m Seniori Locul I
Zaharia CatalinAtletism Sulita Seniori Locul II
Stefana FlorinaAtletism 800m Seniori Locul IV
Stefana FlorinaAtletism 1500m SenioriLocul IV
Antrenor :
Sorescu Cosmin
Sportivi :
Vidrea Razvan Atletism 800m Seniori Locul I
Antrenor :
Matei Ana
Sportivi :
Dragan Andreea Atletism Prajina Seniori Locul III
Budica Florentina Atletism 100m garduri Seniori Locul IV
Budica Florentina Atletism Inaltime Seniori Locul IV
Antrenor :
Chelariu Mihai
Sportivi :
Busca Marius Atletism 5000m Seniori Locul II
Busca Marius Atletism 3000m Seniori Locul IV
Antrenor :
Geapana Catalin
Sportivi :
Glavan Alin Atletism 800m Seniori Locul VI
Acesta a indeplinit baremul de participare la Campionatele Europene U18  -  Galerie foto

Campionatul European de alergare montana, masters-Machico Portugalia 10-12.05.2024  -  Galerie foto

Antrenor :
Cristieana Cojocaru
Sportivi :
Petre Dragomir Atletism Alergare montana 8km M55 Locul II - Locul II echipa
Petre Dragomir Atletism Alergare montana 5km M55 Locul II - Locul II echipa
Petre Dragomir Atletism Alergare montana 33.7kmM55 Locul II - Locul II echipa

Campionatul Mondial de ultramaraton, masters-Vouzela Portugalia 14.04.2024  -  Galerie foto

Antrenor :
Cristieana Cojocaru
Sportivi :
Petre Dragomir Atletism Ultramaraton Locul II

Campionatul National semimaraton 20.04.2024 Bucuresti

Antrenor :
Ionescu Marius
Sportivi :
Corneschi AlexandruAtletism Semimaraton Seniori Locul III
Corneschi AlexandruAtletism Semimaraton Seniori Locul I Echipa
Chis Laviniu Atletism Semimaraton Seniori Locul I Echipa
Antrenor :
Cojocaru Cristieana
Sportivi :
Firulovic DenisAtletism Semimaraton Seniori Locul I Echipa
Surlea GheorgheAtletism Semimaraton Seniori Locul I Echipa

Campionatul National U18 16-17.03.2024 Bucuresti

Antrenor :
Stef Sebastian
Sportivi :
Calin Mihai Atletism Inaltime Juniori II Locul I
Calin Andrei Atletism Inaltime Juniori II Locul II
Calin Andrei Atletism Prajina Juniori II Locul I

Campionatul National U20 09-10.03.2024 Bucuresti

Antrenor :
Stef Sebastian
Sportivi :
Calin Mihai Atletism Inaltime Juniori I Locul I
Calin Andrei Atletism Inaltime Juniori I Locul II
Calin Andrei Atletism Prajina Juniori I Locul II
Antrenor :
Elena Ilie
Sportivi :
Dumbrava Olivia Atletism 1500m Juniori I Locul III

Campionatul National de probe combinate sala, seniori, U23, U20, U18, U16 02.03.2024 Bucuresti

Antrenor :
Matei Ana
Sportivi :
Budica Florentina Atletism Probe Combinate Senioare Locul I

Campionatul National de Aruncari Lungi SEN,U23,U20 - Atletism 24-25.02.2024 Bucuresti

Antrenor :
Sorescu Ileana
Sportivi :
Ursu Sergiu Atletism Disc Seniori Locul II
Zaharia Catalin Atletism Sulita Seniori Locul III

Campionatul National Atletism Sala 17-18.02.2024 Bucuresti

Antrenor :
Matei Ana
Sportivi :
Dragan Andreea Atletism Prajina SenioareLocul II
Calin Elena Atletism Prajina SenioareLocul III
Calin Elena Atletism Prajina Tineret Locul II
Costea Dacian Atletism Prajina Seniori Locul I
Costea Dacian Atletism Prajina Tineret Locul I
Budica Florentina Atletism Inaltime SenioareLocul III
Antrenor :
Sorescu Ileana
Sportivi :
Balan Cristina Atletism 1500m SenioareLocul III
Balan Cristina Atletism 800m SenioareLocul I
Balan Cristina Atletism 4x370m SenioareLocul II echipa
Stefana Florina Atletism4x370m SenioareLocul II echipa
Fica Madalina Atletism 4x370m SenioareLocul II echipa
Antrenor :
Stef Sebastian
Sportivi :
Calin Mihai Atletism Inaltime TineretLocul II
Calin Andrei Atletism Inaltime TineretLocul III
Antrenor :
Cojocaru Cristieana
Sportivi :
Trocan Ana Maria Atletism4x370m SenioareLocul II echipa

Campionatul Balcanic Atletism 10-11.02.2024 Istambul Turcia

Antrenor :
Sorescu Ileana
Sportivi :
Coman Marian Atletism 4x400m Seniori Locul III Echipa
Coman Marian Atletism 800m Seniori Locul VI

Campionatul National Mars Seniori si Tineret 10-11.02.2024 Bucuresti

Antrenor :
Ustabacieff Gabriela
Sportivi :
Lataretu Diana Atletism 10km Tineret Locul I

Cupa Romaniei Atletism 27-28.01.2024 Bucuresti


Antrenor :
Matei Ana
Sportivi :
Budica FlorentinaAtletism60m.gSenioriLocul III
AtletismInaltimeSenioriLocul I
Atletism4x370m mixtSenioriLocul II echip
Dragan AndreeaAtletismPrajinaSenioriLocul I
Calin ElenaAtletismPrajinaSenioriLocul III
Bizgan AnastasiaAtletismInaltimeSenioriLocul II
Costea DacianAtletismPrajinaSenioriLocul I

Antrenor :
Sorescu Ileana
Sportivi :
Coman NicolaeAtletism1500mSenioriLocul I
Atletism4x370m mixtSenioriLocul II echipa
Stefana FlorinaAtletism800mSenioriLocul III
Atletism4x370m mixtSenioriLocul II echipa

Antrenor :
Sorescu Cosmin
Sportivi :
Vidrea RazvanAtletism800mSenioriLocul II
Atletism4x370m mixtSenioriLocul II echipa

Campionatul Balcanic Atletism Maraton 12.11.2023 Atena Grecia


Antrenor :
Ionescu Marius
Sportivi :
Corneschi AlexandruAtletismMaratonSenioriLocul II

Campionatul National 10km Mars 03-04.11.2023 Bucuresti


Antrenor :
Ustabacieff Gabriela
Sportivi :
Lataretu Diana Atletism 10km Mars Tineret Locul I
Lataretu Diana Atletism 10km Mars Senioare Locul III

Campionatul National de Cros Atletism 28.10.2023 Poiana Stampei

Antrenor :
Sorescu Ileana
Sportivi :
Balan Cristina Atletism Cros Senioare Locul I Echipa
Coman Marian Atletism Cros Seniori Locul I Echipa
Antrenor :
Ustabacieff Gabriela
Sportivi :
Lataretu Diana Atletism Cros Senioare Locul I Echipa

Antrenor :
Sorescu Cosmin
Sportivi :
Vidrea Razvan Atletism Cros Seniori Locul I Echipa

Campionatul National de Maraton Seniori 01.10.2023 Timisoara

Antrenor :
Ionescu Marius
Sportivi :
Corneschi Alexandru Atletism Maraton Seniori individual Locul II
Corneschi Alexandru Atletism Maraton Seniori echipa Locul I
Necula Robert Atletism Maraton Seniori echipa Locul I

Antrenor :
Cojocaru Cristieana
Sportivi :
Surlea Gheorghe Atletism Maraton Seniori echipa Locul I
Firulovic Denis Atletism Maraton Seniori echipa Locul I

Campionat National Atletism 5km - 09.09.2023 - Brasov

Antrenor :
Ionescu Marius
Sportivi :
Ionescu Marius Atletism 5 km Seniori echipa Locul II
Necula Robert Atletism 5 km Seniori echipa Locul II
Corneschi Alexandru Atletism 5 km Seniori echipa Locul II

Antrenor :
Cojocaru Cristieana
Sportivi :
Surlea Gheorghe Atletism 5 km Seniori echipa Locul II
Trocan Ana Maria Atletism 5 km Senioare echipa Locul III
Puia Ionela Atletism 5 km Senioare echipa Locul III

Antrenor :
Ustabacieff Gabriela
Sportivi :
Lataretu Diana Atletism 5 km Senioare echipa Locul III

 

 

Agenția națională pentru sport
Federatia
Romana de
Atletism
Federatia
Romana de
Box
Federația Română
de Tenis de Masă
Federatia
Romana de
Ciclism
Federatia
Romana de
Judo
Federatia
Romana de
Lupte
Federatia
Romana de
Radioamatorism
Federatia
Romana de
Sah
Federatia
Romana de
Scrima
Federatia
Romana de
Tenis