Parteneri


Primaria Craiova




Directia Judeteana de Sport Dolj




RAT Craiova




Sala Polivalenta Craiova






Sponsor principal al echipei feminine de tenis de masă

 


 

 

 





LUPTE

Banciu Petre
Boboc Florin
Boboșca Valentin

Surcel Iliuta Daniel
Bobosca Cosmin Cristian
Lazarica Sorin Aristica
Lazarica Codrut
Mitran David Gabriel
Cristescu Ana Maria
Baraga Andreea Rebeca
Pirjol Ionut Daniel
Rosca Ionela Catalina
Vaduva Erika Mihaela
Anca Bianca Maria
Oprea Cristian Florin
Vinulescu Alexandra
Boboc Mario Florentin
Gherman Costinel Lucian
Militeanu Geany Florentin
Tipiste Marian Darius
Bozgan Mihaita Irinel
Boboc Florin
Preda Matei
Dobria Alexandru
Hamied Meriam Alexandra
Caprioru Alexandru Victor
Totolin Mihail Daniel
Rosca Florinel Eriko
Covrig Gabriel Stefan
Busiu Robert Gabriel
Busiu Andrei Alexandru
Poenaru Erica
Bejenaru Larisa Violeta
Radu Liviu Stefanel
Soimu Bogdan Andrei
Predeanu Mario Gabriel
Amoraritei Chenea Aryan
Florea Eduard Ioan Matteo
Ileana Liviu Mihai
Cocosila Daniel Gabriel
Ungureanu Roxana Andreea
Popa Hadasa Rebeca
Carut Razvan Gabriel
Durla Marius Laurentiu
Oprea Luiza Alina Maria
Irimia Catalin Florentin
Puscasu Ionel
Ilies Eduard Cristian
Gogan Felix Victor
Gogan Dragos Constantin
Mormodol Madalin Alexandru
Boboc Florin
Gadea Mihaela
Militianu Geany Florentina
Iacobescu Bianca Stefania
Irimia Adina Ionela
Gheorghe Olimpia Camelia
Puscasu Raisa Maria
Badea Rut Naomi
Ungureanu Cristina Andreea
Puscasu Simona Nicoleta
Mocan Croitoru Patrik
Vanturache Denisa Oana
Irimia Sorina Spiridon Raluca
Barbulescu Mihaela Denisa
Breazu Anamaria Denisa
Vanturache Raluca Maria
Ilies Stefania
Faget Iasmina Maria
Barbulescu Constantin Dorin
Busoi Carlo Mario
Ceauca Maria Liliana
Cherman Costinel Lucan
Berbecaru Geoge Danut
Virban Daniela
Enache Ana Maria
Boboc Mario Florentin
Bologa Eduard Lucas Costin
Covrig Pavel
Gavrila Damian Constantin
Chis Alexandra Elena
Cuc Andreea
Pirvu Ana Maria
Chiriac Andreea

Campionatul National Ind. Seniori 24-25.11.2023 Resita

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Irimia AdinaLupte68kgSenioareLocul III

Turneu International Cupa Drobeta 2023 , 18.11.2023 Drobeta Turnu Severin

Antrenor :
Bobosca Valentin
Sportivi :
Ungureanu EricLupte18kgJuniori MiciLocul I
Covrig MariaLupte30kgJuniori MiciLocul I
Ungureanu AndreeaLupte50kgU15Locul II
Covrig AlinaLupte40kgU15Locul III

Campionatul National Ind. Seniori ,U23 17-19.11.2023Tg. Mures

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Irimia AdinaLupte68kgTineretLocul I

Canpionatul National Ind Cadeti 09-12.11.2023 Tg. Mures

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Puscasu SimonaLupte53kgCadetiLocul I
Mormodol MadalinLupte60kgCadetiLocul II

Antrenor :
Bobosca Valentin
Sportivi :
Ungureanu AndreeaLupte49kgCadetiLocul II
Carut RazvanLupte48kgCadetiLocul III

Campionat National Super Liga Echipa Senioare 09-12.11.2023 Tg. Mures


Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Chiriac AndreeaLupte50kgSenioareLocul III Echipa
Puscasu SimonaLupte57kgSenioareLocul III Echipa
Pirvu Ana MariaLupte50kgSenioareLocul III Echipa
Cuc GabrielaLupte59kgSenioareLocul III Echipa
Irimia AdinaLupte68kgSenioareLocul III Echipa
Gidea MihaelaLupte72kgSenioareLocul III Echipa
Vanturache OanaLupte59kgSenioareLocul III Echipa

Antrenor :
Bobosca Valentin
Sportivi :
Cristescu Ana MariaLupte53kgSenioareLocul III Echipa
Baraga RebecaLupte55kgSenioareLocul III Echipa
Vaduva ErikaLupte55kgSenioareLocul III Echipa
Hamaid MeriamLupte55kgSenioareLocul III Echipa

Cupa Romaniei Seniori 09-12.11.2023 Tg. Mures

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Irimia Adina Lupte68kgSenioareLocul III

Campionatul Mondial finala lupte pe plaja 12-15.10.2023 Turcia

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Irimia Adina Lupte 70kg Senioare Locul II

Campionatul National Individual U17 12-15.10.2023 Calarasi

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Puscasu Simona Lupte 53kg Cadeti Locul I

Campionatul National Individual Lupte pe plaja 06-08.10.2023 Calarasi

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Faget Iasmina Lupte 25kg Copii Locul I
Barbulescu Constantin Lupte 48kg Copii Locul I
Antrenor :
Bobosca Valentin
Sportivi :
Ungureanu Rebeka Lupte 32kg Copii Locul II

Campionatul National Individual de Lupte U15 , U20 21-24.09.2023 Targu Mures

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Puscasu Simona Lupte 54kg U15 Locul I
Mocan Patrik Lupte 44kg U15 Locul I

Antrenor :
Bobosca Valentin
Sportivi :
Surcel Cristina Lupte 42kg U15 Locul II
Hameid Meriam Lupte 65kg U20 Locul III
Ungureanu Andreea Lupte 50kg U15 Locul III

Campionat Mondial Lupte pe plaja 07.09.2023 Constanta

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Chiriac Andreea Lupte 50kg Cadeti Locul III
Irimia Adina Lupte 70kg Seniori Locul III

Antrenor :
Bobosca Valentin
Sportivi :
Ungureanu Andreea Lupte 50kg Cadeti Locul II

CAMPIONATUL NATIONAL INDIVIDUAL LUPTE PE PLAJA U17, U20 SENIORI - Costinesti - 31.08.2023-03.09.2023

Antrenor :
Banciu Petre
Sportivi :
Chiriac Andreea Lupte 50kg Cadeti Locul I
Irimia Adina Lupte 70kg Seniori Locul I
Puscasu Ionel Lupte 90kg Seniori Locul I

Antrenor :
Bobosca Valentin
Sportivi :
Mitran David Lupte 90kg Juniori Locul I
Ungureanu Andreea Lupte 50kg Cadeti Locul III

 

 

Agenția națională pentru sport
Federatia
Romana de
Atletism
Federatia
Romana de
Box
Federația Română
de Tenis de Masă
Federatia
Romana de
Ciclism
Federatia
Romana de
Judo
Federatia
Romana de
Lupte
Federatia
Romana de
Radioamatorism
Federatia
Romana de
Sah
Federatia
Romana de
Scrima
Federatia
Romana de
Tenis